FAQ
Často kladené otázky
Všeobecné obchodné podmienky nájdete preklikom v spodnej časti stránky na „Zmluvné podmienky“.
K prenájmu vozidla je potrebný občianský preukaz, vodičský preukaz a uhradená platba za cenu prenájmu vrátane vrátneho depozitu.
Cena prenájmu zahŕňa prenajate vozidlo na určitú dobu bez pohonných hmôt. Auto sa vracia s nadržou na takej úrovni na akej bolo prebraté.
Poplatky naviac sa účtuju za pristavenie alebo odovzdanie vozidla mimo odbeného miesta Lehotská 14 v Nitre, odovzdanie mimo otváracích hodín a za prekročenie denného limitu voľných kilometrov na vozidlách vo výške 1 €/km a 2 €/km pri športových vozidlách.
Vozidlo sa vracia v takom stave v akom bolo prevzaté. V prípade škody na majetku sa rieši vyrovnanie s poisťovňou a 10% spoluúčasťou v minimálnej hodnote 1000 €.
Áno, vozidlo je možné prenajať aj na faktúru na firmu.
Kompletný sadzobník poplatkov za poškodenie nájdete na tomto linku:
Áno, v takomto prípade je nutné uzatvoriť elektronickú zmluvu.
Ceny Vám vieme prispôsobiť v závislosti od dĺžky prenájmu alebo v rámci vernostných zliav.
Vozidlo je možné vrátiť aj mimo otváracích hodín za poplatok. Poplatok za vrátenie auta mimo otváracích hodín počas pracovného týždna a počas víkendu 50 €. Pre vrátenie vozidla v časovom rozmedzí od 19:00 do 7:00 sa prosím informujte telefonicky alebo mailom na základe čoho Vám bude vypracovaná cenová ponuka vzhľadom k typu prenajatého vozidla a doby prenájmu.
Áno, poskytujeme shuttle servis na blízke letiska a všade tam, kam potrebujete.
Áno, je možné si prenajať vozidlo aj so šoférom na akúkoľvek udalosť alebo príležitosť. Pre vypracovanie individuálnej ponuky nám prosím zanechajte správu v sekcii KONTAKT.
Cena na stránke je konečná ale uvádzaná štandardne bez DPH. Táto cena sa môže navýšiť vzhľadom k príplatkovým službám ako je napríklad pristavenie vozidla alebo odovzdanie vozidla mimo otváracích hodín.

Vozidlo Vám vieme pristaviť kde budete potrebovať. Podmienky dovozu sú:

  •  do Bratislavského, Nitrianskeho , Trnavského, Trenčianskeho, Bystrického a Žilinského kraja : pri objednávke prenájmu vozidla nad 500,-€ bez DPH, Vám privezieme vozidlo za 170,-€ bez DPH
  •  do Prešovského a Košického kraja: pri objednávke vozidla nad 1000,-€ bez DPH, vozidlo privezieme za 400,-€ bez DPH